nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Mistrzostwa Makroregionu Południowego i Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w Karate Kyokushin

26.03.2015 Andrzej Kułakowski

W dniu 15 marca 2015 roku w hali sportowej w Jedliczu, odbyły się Mistrzostwa Makroregionu Południowego oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Polski Młodzików w Karate Kyokushin z udziałem 228 zawodników z 31 ośrodków z 3 województw: świętokrzyskiego, małopolskiego i podkarpackiego.

Otwarcia imprezy oraz wręczenia nagród dokonali Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego Maria Kurowska, Przewodniczący Rady Gminy Jedlicze Piotr Woźniak i Przewodniczący Komisji OKZSiR Krystyna Marć. Organizatorem mistrzostw był Krośnieński Klub Karate Kyokushin kierowany przez shihan Romana Woźniaka.

Złotą Kościuszkowską reprezentowała drużyna w składzie: Ł. Podstawski , Dariusz Pieróg, Mateusz Nowak , Agata Ordon , Dominik Kolano oraz Szymon Gołąbek pod opieką trenera Dariusza Bańki.

W klasyfikacji  końcowej  II miejsce w kumite juniorów młodszych  zajął Szymon Gołąbek – zawodnik skkk bushido i uczeń klasy LO o edukacji wojskowej w naszej szkole.

Gratulujemy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest