nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Mistrzostwa Polski w lekkoatletyce

27.09.2018 Andrzej Kułakowski

W dniach 19-20. 09. 2018. Kołobrzeg był gospodarzem Finału Krajowego Korespondencyjnej Ligi Lekkoatletycznej Szkół Ponadgimnazjalnych o Puchar Prezesa Szkolnego Związku Lekkoatletycznego. Reprezentacja chłopców ZSP Nr 2 w Stalowej Woli po eliminacjach wojewódzkich, znalazła się w finałowej 12 szkół z całej Polski spośród ponad 600 startujących szkół.

 

Jak zawsze nasi uczniowie stanęli na wysokości zadania i pokazali się z jak najlepszej strony, bardzo udanie startując na nowo oddanym stadionie lekkoatletycznym zajmując V miejsce. Najlepszy wynik indywidualnie uzyskał Krystian Kiszka w skoku w dal. W zawodach uczestniczyły najlepsze szkoły z całej Polski, a rywalizacja była zacięta o klasyfikacji decydowały bardzo niewielkie różnice punktowe. Nasza reprezentacja składała się z następujących uczniów:
Motyka Michał, Łukaszczyk Maciej, Kępa Damian, Jarosz Wiktor, Rogala Kacper, Paterek Bartosz, Kiszka Krystian, Kosierz Piotr, Nalepa Paweł, Machowski Mateusz, Bańka Hubert, Kuliński Szymon, Węska Wiktor, Piłat Sebastian. Do zawodów przygotował Krzysztof Momot, a opiekę pełnił pan Dariusz Bańka.

Wyjazd na zawody był możliwy dzięki wsparciu finansowemu Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli, 1% z podatku dochodowego Rady Rodziców ZSP Nr 2 w Stalowej Woli, oraz samych uczniów.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest