nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Mistrzostwa Sandomierza w Tenisie Stołowym

30.04.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 27 kwietnia 2013 r. w Sandomierzu odbyły się Mistrzostwa Sandomierza w Tenisie Stołowym. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli wraz z opiekunami Tomaszem Tetla i Mirosławem Wasyl postanowili wziąć udział  w tych zawodach co zaprocentowało bardzo dobrymi wynikami: Izabela Zawrotniak kl. II AW – pierwsze miejsce, Kamil Startek kl. II-I piąte miejsce.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest