nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Mistrzostwa Województwa Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych

20.04.2013 Andrzej Kułakowski

 W dniu 16 kwietnia 2013 roku w Krośnie reprezentacja chłopców i dziewcząt Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli brała udział w Mistrzostwach Województwa  Podkarpackiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Bardzo dobrą formą wykazali się zawodnicy i zawodniczki naszej szkoły zajmując trzecie miejsce dziewczęta zdobywając brązowy medal, natomiast chłopcy uplasowali się tuż za podium na czwartym miejscu . Dziewczęta do ostatnich metrów walczyli o drugą pozycję z drużyną z Krosna. Zwycięską ekipą okazała się drużyna V LO Rzeszowa. W kategorii chłopców czwarte miejsce należy uznać za wielki sukces ponieważ reprezentacja szkoły została zdziesiątkowana kontuzjami. Zawodnicy biegli bardzo ambitnie nawiązując wyrównana walkę ze szkołami z Rzeszowa, Krosna i Trzcinicy. Zawody odbywały się w formie sztafet 8x800m. Gratulujemy!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest