nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny Szkół Ponadgimnazjalnych

31.03.2014 Administrator

Dnia 27 marca 2014 roku uczniowie ZSP nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli wzięli udział w Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym Szkół Ponadgimnazjalnych w Stalowej Woli. Nasi uczniowie stanęli na podium  zajmując trzecie miejsce.


Szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Marek Murowaniec  3TB

Krystian Kątnik  3TB

Grzegorz Jędrzejewski 3TB

Opieka i przygotowanie: Mirosław Wasyl

t 184Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest