nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Zamówienia publiczne projektu

Modyfikacja instrukcji zamówienia publicznego

08.10.2019 Elżbieta Zawisza

Ogłaszamy modyfikację instrukcji udzielenia zamówienia publicznego na usługi społeczne dot. świadczenia usługi edukacyjnej polegającej na zorganizowaniu i przeprowadzeniu kursu konstrukcji ubioru 2D i 3D dla nauczyciela Zespołu Szkół Nr 2 w ramach projektu „Powiat Stalowowolski stawia na zawodowców”.
Projekt finansowany jest z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020, Priorytet IX, Działanie 9.4 ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

 

 

OGŁOSZENIE [PDF]

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest