nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Można odejść na zawsze, by stale być blisko”

08.10.2013 Administrator

Z przykrością i głębokim żalem zawiadamiamy, że 6. października 2013 roku odszedł od nas długoletni pracownik naszej szkoły i zasłużony nauczyciel, Pan Władysław Rychlak. Wyrazy głębokiego współczucia i słowa otuchy z powodu śmierci męża, taty i dziadka przekazują rodzinie Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i społeczność uczniowska.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest