nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Msza św. za ofiary katastrofy w Smoleńsku

19.04.2010 Administrator

W homilii ks. prałat Balicki nawiązując do bolesnych wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku, mówił o konieczności wychowania młodzieży w duchu patriotyzmu. Łącząc się duchowo z całą pogrążoną w żałobie Polską w modlitwie wiernych młodzież polecała Bogu zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką, zaprzyjaźnionego  gen. Stanisława Nałęcza- Komornickiego,  wszystkie ofiary katastrofy i ich rodziny, a także naszą ojczyznę.  Po zakończonej Mszy Św. wszyscy w skupieniu i żałobie powrócili do swoich zajęć.

Przygot. Renata Pachacz

 

 

 

Zdj. Jan Muniak

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest