nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Msza św. za ofiary katastrofy w Smoleńsku

19.04.2010 Administrator

W homilii ks. prałat Balicki nawiązując do bolesnych wydarzeń z 10 kwietnia 2010 roku, mówił o konieczności wychowania młodzieży w duchu patriotyzmu. Łącząc się duchowo z całą pogrążoną w żałobie Polską w modlitwie wiernych młodzież polecała Bogu zmarłego prezydenta Lecha Kaczyńskiego wraz z małżonką, zaprzyjaźnionego  gen. Stanisława Nałęcza- Komornickiego,  wszystkie ofiary katastrofy i ich rodziny, a także naszą ojczyznę.  Po zakończonej Mszy Św. wszyscy w skupieniu i żałobie powrócili do swoich zajęć.

Przygot. Renata Pachacz

 

 

 

Zdj. Jan Muniak

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest