nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Zakończenie roku szkolnego 2012/2013

27.06.2013 Andrzej Kułakowski

   Uroczyste zakończenie roku szkolnego rozpocznie się w piątek 28 czerwca br. o godz. 9.00 w auli szkoły. Następnie uczniowie otrzymają świadectwa w salach lekcyjnych wymienionych w poniższym harmonogramie.

HARMONOGRAM

   Msza św. na zakończenie roku szkolnego zostanie odprawiona w piątek 28 czerwca 2013 roku o godzinie 7.30 w kościele parafii św. Floriana.  Zapraszamy.
   A na czas zbliżającego się wypoczynku życzymy wszystkim wspaniałej pogody, miłego towarzystwa i spełnienia wakacyjnych planów. Odpoczywajcie z głową – tak abyśmy wszyscy spotkali się w tym samym gronie 1 września.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest