nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Msza święta w intencji Sybiraków

18.05.2009 Administrator

W tej Mszy św. uczestniczyli członkowie Koła Sybiraków wraz z przewodniczącym Zbigniewem Paszkiewiczem , członkowie rodzin poległych Sybiraków i mieszkańcy Stalowej Woli, oraz zaproszony do odprawienia tej mszy ksiądz z Kazachstanu.                         

W poczcie sztandarowym w mundurach wojskowych uczestniczyli: Sylwia Kawęcka, Edyta Rudnicka, Tomasz Witkowski, natomiast przy tablicy pamiątkowej: Michał Puzio i Marcin Bartman. Poczty sztandarowe prowadził uczeń klasy III Przemysław Dąbek. Msza święta odbyła się 8 lutego 2009r.

 

przygot. Anna Kielar

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest