nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nakręć się na pomaganie!

02.12.2019 Jakub Bożek

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Nr 2 zachęca do wzięcia udziału w zbiórce plastikowych nakrętek (np. po napojach czy kosmetykach) i przekazanie ich na szczytny cel, jakim jest pomoc dla Milenki ? niespełna dwuletniej mieszkanki Stalowej Woli, podopiecznej fundacji ?Zdążyć z pomocą?.

 

Dziewczynka cierpi na niedorozwój kości udowej, stawu biodrowego i kolanowego. Wada jest bardzo rzadka, wymaga kosztownej i skomplikowanej operacji oraz rehabilitacji w USA.

 

Każdy z nas może pomóc Milence wrzucając nakrętki do oznakowanych pudełek:

1) koło portierni

2) w sklepiku szkolnym
3)w budynku praktycznej nauki zawodu. 
Nakręć się na pomaganie i dołącz do akcji!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest