nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasi uczniowie na Targach w Kielcach

18.04.2013 Andrzej Kułakowski

Jak zaprojektować dom i mieszkanie? Jak powinien wyglądać ogród idealny? Jak sprawić, aby te miejsca były komfortowym azylem, przytulnym gniazdkiem i funkcjonalną przestrzenią? Gdzie spędzić czas wolny? Na te pytania znaleźć można było odpowiedź na Targach Kielce.

 W dniu 5 kwietnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz -DOM, „Ogólnopolskich Targach – OGRÓD i TY” oraz  „Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL”. Klasy, które wzięły udział w owym wydarzeniu to klasa I TSI i klasa II TSI. Opiekunami młodzieży byli nauczyciele przedmiotów zawodowych, w składzie  Barbara Dzikowska, Tamara Stadnik, Anna Mróz, Urszula Godawska. Na targach zaprezentowało się ponad 240 firm. Przedstawiały one w sposób wizualny zakres swoich produktów  usług – pokazały ciekawe rozwiązania wykończenia wnętrz, jak i zaprojektowania swojego wyważonego ogrodu. Uczniowie mogli zaznajomić się z szeroką gamą nowości na rynku budowlanym, skorzystać z fachowych rad. Zachęcamy do udziału w takich czy innych targach, nie tylko budowlanych.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest