nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasi uczniowie na Targach w Kielcach

18.04.2013 Andrzej Kułakowski

Jak zaprojektować dom i mieszkanie? Jak powinien wyglądać ogród idealny? Jak sprawić, aby te miejsca były komfortowym azylem, przytulnym gniazdkiem i funkcjonalną przestrzenią? Gdzie spędzić czas wolny? Na te pytania znaleźć można było odpowiedź na Targach Kielce.

 W dniu 5 kwietnia 2013 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w „Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz -DOM, „Ogólnopolskich Targach – OGRÓD i TY” oraz  „Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL”. Klasy, które wzięły udział w owym wydarzeniu to klasa I TSI i klasa II TSI. Opiekunami młodzieży byli nauczyciele przedmiotów zawodowych, w składzie  Barbara Dzikowska, Tamara Stadnik, Anna Mróz, Urszula Godawska. Na targach zaprezentowało się ponad 240 firm. Przedstawiały one w sposób wizualny zakres swoich produktów  usług – pokazały ciekawe rozwiązania wykończenia wnętrz, jak i zaprojektowania swojego wyważonego ogrodu. Uczniowie mogli zaznajomić się z szeroką gamą nowości na rynku budowlanym, skorzystać z fachowych rad. Zachęcamy do udziału w takich czy innych targach, nie tylko budowlanych.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest