nivo slider image nivo slider image

Liceum Ogólnokształcące - Klasa wojskowa

Nasi uczniowie w akcji ratowniczej

26.09.2013 Andrzej Kułakowski

2

26 września 2013 r. około godz. 9:00 Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego rozpoczęło ćwiczenia symulacyjne różnych służb ratowniczych: policji, straży pożarnej, pogotowia ratunkowego, inspektoratu budowlanego oraz inspektoratu weterynaryjnego. W symulacji uczestniczyli także uczniowie naszej szkoły. Ćwiczenia zorganizowano na terenie Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej w Stalowej Woli, a tematem improwizowanej sytuacji była „akcja ratownicza po uwolnieniu trujących środków przemysłowych”.

Po przedstawieniu i omówieniu założeń taktyczno-operacyjnych symulacji rozpoczęły się same ćwiczenia. Pełną relację z przebiegu ćwiczeń zamieścił portal Stalowe Miasto pod adresem: http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=30770Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest