nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasi w finale

20.11.2013 Maciej Bzymek-Polański

W dniach 14 i 15 listopada w Liceum Ogólnokształcącym im. KEN została rozegrana Powiatowa Licealiada w piłce siatkowej chłopców. Udział w zawodach wzięło 7 szkół podzielonych na 2 grupy. Bardzo dobrze spisali się chlopcy z naszej szkoły,  którzy zajęli bardzo wysokie II miejsce. Trenerem drużyny jest mgr Artur Jarem. Wielkie gratulacje!

W grupie A znalazły się szkoły: LO KEN, ZSP Nr 1 oraz CEZ. W grupie B grali: ZSP Nr 2, ZSP Nr 3, LO w Zaklikowie i SLO. W pierwszym dniu nasi reprezentanci wygrali wszystkie mecze w swojej grupie w stosunku 2:0. W półfinale zmierzyli się z CEZ i po ciężkim trzysetowym boju wygrali 2:1, tym samym awansując do finału. W finale chłopcy spotkali się z LO KEN i po pięknym trzysetowym meczu przegrali 1:2.Skład drużyny:
1. Wojciechowski Wiktor (kpt.) – III TB
2. Warchoł Piotr – II-2A
3. Róg Piotr – III TL
4. Butkowski Krystian- II AW
5. Bernat Mateusz – I TBI
6. Wójcik Krzysztof – I AW
7. Smutek Kacper – III TL
8. Rzeszutko Łukasz – III TL
9. Kopeć Sebastian – II AW
10. Krawiec Adrian – I AW
11. Winogrodzki Patryk – I AWKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest