nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasz sukces w programie „Mam Haka Na Raka”

19.04.2010 Administrator

medyka

Przed nimi kolejne wyzwanie ? Konkurs ?Znajdź Haka na Raka?, w którym będą miały za zadanie stworzyć projekt kampanii społecznej zachęcającej mężczyzn do dbania o własne zdrowie i profilaktyki w kierunku nowotworu prostaty.

8 kwietnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie, odbyły się Warsztaty Kreatywne, na których dowiedziały się jak tworzyć kampanie społeczne, na co zwracać uwagę, a czego unikać.
W spotkaniu uczestniczyło blisko 500 uczniów z całej Polski, goście honorowi, patroni i partnerzy programu.
Spotkanie otworzył dr Janusz Meder, Prezes Polskiej Unii Onkologii, który w swoim wystąpieniu przypomniał uczestnikom jak narodził się pomysł Programu i w kilku słowach opowiedział o nowotworach w Polsce.
W spotkaniu uczestniczył Minister Marek Twardowski, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia oddelegowany przez Minister Ewę Kopacz.
Wśród gości honorowych znaleźli się m.in. Bolesław Piecha, Przewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia, prof. Wojciech Pypno, Mazowiecki Konsultant ds. urologii, prof. Tomasz Demkow z Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz przedstawiciele patronujących akcji stowarzyszeń pacjentów (Tadeusz Włodarczyk, prezes Stowarzyszenia ?Gladiatorzy?, Krystyna Wechman, szefowa Federacji Stowarzyszeń Amazonek, Jacek Gugulski, prezes Fundacji Polskiej Koalicji Organizacji Pacjentów Onkologicznych).

Przed uczestnikami ?MHNR 3? stoi nie lada wyzwanie. Przez najbliższe dwa tygodnie będą projektować plakaty, tworzyć scenariusze spotów telewizyjnych i radiowych, a także wymyślać hasła.

Pod koniec maja rozpoczną się prace jury, które spośród 100 prac wybierze finałową dziesiątkę. Laureatów III edycji poznamy w czerwcu na Gali finałowej w Warszawie.

Opiekunem zespołu uczennic jest p. Lidia Harasymów.

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest