nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasza Szkoła w projekcie edukacyjnym „Enter your future”

26.03.2011 Administrator

medyka

Tematem projektu jest „Kreatywna Edukacja” – uczniowie  dzięki rozrywce i aktywnej formie zajęć, mogą rozwijać swoje zainteresowania i lepiej zrozumieć świat, problemy społeczne i życiowe w innych krajach.
Praktykanci biorą  udział w normalnych 45 minutowych zajęciach, takich jak historia, geografia, język angielski, fizyka, religia , godziny do dyspozycji wychowawcy, wiedza o społeczeństwie, historia, podstawy przedsiębiorczości, wiedza o kulturze.
TEMATYKA ZAJĘĆ:
Historia-  Historia krajów praktykantów
Geografia – Podstawowe informacje o położeniu, miejscach do odwiedzenia
Przedsiębiorczość-  Ekonomiczna sytuacja krajów
Język angielski – System edukacji w krajach praktykantów
Godziny edukacyjne-  Tolerancja, stereotypy, problemy socjalne
Religia – Religia krajów praktykantów
WOS – Systemy polityczne, kwestie społeczne
WOK-  Sztuka, malarstwo, muzyka krajów praktykantów
Podsumowanie projektu Enter Your Future – Krok w Przyszłość uwieńczone zostanie uroczystą Galą. Będzie to oficjalne spotkanie wszystkich uczestników tego projektu przedstawicieli szkół, uczniów, nauczycieli, praktykantów oraz partnerów finansowych.

   
   

Warsztatom towarzyszą liczne gry i zabawy integracyjne w języku angielskim. Młodzież z naszej szkoły  miała szansę wykorzystania swoich umiejętności w praktyce nie tylko podczas zajęć, ale także przez kontakt z praktykantkami poza murami szkoły. Uczniowie wraz z nauczycielami koordynującymi przedsięwzięcie przygotowali dla praktykantów  liczne atrakcje. Wspólnie zwiedzili Stalową Wolę i okolice. Pierwszego dnia pobytu tj 21 marca 2011 kibicowali naszym uczniom na Spartakiadzie Powiatowej- dośc skutecznie, bo zajęliśmy drugie miejsce w Powiecie. Odwiedzili  Straż Pożarną, mieli szansę zobaczyć naszych strażaków w akcji. Uczniowie liceum o edukacji wojskowej  przygotowali pokaz karate i  szkolenie sportowe dla praktykantów, oraz wspólnie degustowali nasze potrawy : barszcz  z uszkami, kwaśnicę, żurek na wędzonce. Zostało zaplanowane wspólne zwiedzanie Sandomierza.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

Logowanie Strona główna
lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest