nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasza uczennica w II etapie I Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody o tematyce „Kreacje-Prowokacje”

04.03.2014 Administrator

Uczennica Ewelina Kowal z kl II TLO, zakwalifikowała się do II etapu  I Ogólnopolskiego Konkursu Szkół Mody o tematyce „Kreacje-Prowokacje”. Opiekunem jest mgr Alina Machaj. Zadaniem laureatki było uszycie kolekcji zaprojektowanych przez siebie strojów. Na podstawie wykonywanych projektów powstała awangarda. Prace zostały wykonane osobiście przez Ewelinę Kowal. Finał konkursu odbędzie się  12 marca 2014 w Radomiu w Zespole Szkół Skórzano-Odzieżowych, Stylizacji i Usług. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!

2014-03-04 08.54.22

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest