nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nasze osiągnięcia i sukcesy w I semestrze r. szk. 2013/2014

04.02.2014 Administrator

osiagniecia aMinął pierwszy semestr roku szkolnego 2013/2014. Ponownie przeprowadziliśmy podsumowanie sukcesów i osiągnięć naszych uczniów. Wszystkie z nich to efekty solidnej i rzetelnej pracy młodzieży i nauczycieli. Wiele z nich bierze się z pasji i zamiłowania uczniów do wybranych do przedmiotów i dyscyplin. Obok zestawienie wszystkich sukcesów i osiągnięć uczniowskich w I semestrze bieżącego roku szkolnego. Serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszej pracy.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest