nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Nowotwory dotykające mężczyzn

21.03.2010 Administrator

medyka

 

 

Nasz zespół ma numer 402 a w jego skład wchodzą: Barbara Dąbek, Monika Gugała, Karolina Kolano, Izabela Laufer i Celina Skoczylas. Naszym opiekunem jest pani mgr Lidia Harasymów.

 

 

W ramach realizacji postawionego zadania zajmowałyśmy sie rozdawaniem ulotek zachęcających i motywujących panów do badań, prowadziłyśmy pogadanki w naszej szkole i w Katolickim Liceum Ogólnokształcącym w Stalowej Woli, promujące profilaktykę nowotworową i założyłyśmy blog z informacjami o raku prostaty. W szkolnym radiowęźle nadałyśmy także audycje poświęconą istocie tegorocznej edycji MHNR oraz umieściłyśmy informacje na ten temat na stronie internetowej naszej szkoły. Ponadto przeprowadziłyśmy wywiad środowiskowy wśród mieszkańców Stalowej Woli oraz z lekarzem urologiem panem dr. Markiem Czwarno, dotyczący wiedzy o problemach i profilaktyce związanej z nowotworami a z rakiem prostaty w szczególności. Ostatnio założyłyśmy internetowe konto na polskim serwisie społecznościowym  nasza-klasa.pl.

 

W gazecie codziennej ?Echo Dnia? ukazał się artykuł na temat naszej działalności, a na portalu stalowowolskiej społeczności e-stalowa.pl zamieszczona została podobna informacja. Również w kablowej telewizji „Stella-Stalowa Wola” odbyła się audycja na ten właśnie temat.

 

Informacje na temat naszej działalności i profilaktyki nowotworowej można znaleźć korzystając z linków do poniższych stron:

http://e-stalowa.pl/

http://nasza-klasa.pl/profile/32308380

http://twoj-hak-na-raka.blog.onet.pl/

http://www.mamhakanaraka.pl/podkarpackie/Stalowa_Wola/402/

http://www.zsnr2.robieszybko.pl

 

Zapraszamy także do obejrzenia naszej PREZENTACJI na temat nowotworów >>>

 

 

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest