nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

O krok od sukcesu – XXXVII edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

21.04.2013 Andrzej Kułakowski

Z przyjemnością informujemy, że nasi uczniowie po raz drugi wzięli udział w eliminacjach okręgowych Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych Okręgu Warszawskiego w dziale: Ochrona i Inżynieria Środowiska, które miały miejsce 19 kwietnia 2013 roku  w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, osiągając dobre indywidualne i grupowe wyniki w trudnej rywalizacji o indeksy na najlepsze uczelnie rolnicze w Polsce.

W eliminacjach wzięło udział 166 uczestników w 9 blokach tematycznych.

Po przyjeździe na kampus SGGW
Przejście uczestników
na egzaminy pisemne
Krótka przerwa podczas
egzaminu praktycznego

Uczennica IV klasy Technikum na kierunku Inżynieria środowiska i melioracje, Magdalena Foltarz zajęła VI miejsce w ww. eliminacjach, uzyskując tylko 2 punkty mniej (na 120 możliwych do uzyskania w części teoretycznej i praktycznej) w stosunku do V miejsca, do którego wynosił limit zakwalifikowania się do etapu centralnego Olimpiady :-(.

Po skończonych egzaminach
Wypad na miasto
Równym krokiem
na olimpiadzie i po Marszałkowskiej

 Pozostali reprezentanci naszej szkoły – uczniowie klasy 3TSI, uzyskali następujące miejsca w rankingu:

Kamil Kłopot – VIII miejsce
Michał Gąsiorek – IX miejsce
Patryk Wiśniewski – XII miejsce

Michał uzyskał taką samą łączną liczbę punktów jak Kamil, ale o miejscu decydowała większa liczba punktów z części teoretycznej. Do olimpiady nasi uczniowie przygotowywali się pod opieką p. Mariana Heroka, A. Wróblewskiego i M. Terleckiej.

 
 W oczekiwaniu na wyniki
Aula Kryształowa SGGW
Od lewej: p. M. Herok, 
M. Gąsiorek, M. Foltarz,
K. Kłopot, P. Wiśniewski

Gratulujemy wszystkim dobrych wyników, Kamilowi, Michałowi i Patrykowi życzymy sukcesów w przyszłej edycji Olimpiady, a Magdzie powodzenia na egzaminach maturalnych i zawodowych!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest