nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Obchody Narodowego Dnia Pamięci ,, Żołnierzy Wyklętych”

11.03.2017 Administrator

4 marca 2017 roku uczniowie klas I AW i II AW  Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej oraz klasy III TLE wzięli udział w miejskich obchodach Narodowego Dnia Pamięci ,, Żołnierzy Wyklętych”. Uroczystość rozpoczęła się Polową Mszą Świętą.

 

Następnie miało miejsce złożenie kwiatów pod pomnikiem kpt. rez. inż. Kazimierza Pilata ps. „Zaremba”. Zgromadzeni na uroczystości  wzięli również udział w marszu ulicami Skoczyńskiego, ks. Jerzego Popiełuszki i 1 -go Sierpnia na plac Józefa Piłsudskiego przed Miejskim Domem Kultury, gdzie odbyły się oficjalne uroczystości wojskowe, Apel Pamięci oraz Salwa Honorowa. Opiekunami w trakcie uroczystości byli : Małgorzata Grzesik, Barbara Tworek i Krzysztof Szykuła.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest