nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Obchody Święta Wojska Polskiego

15.08.2017 andkul

15 sierpnia uczniowie klasy II AW Liceum Ogólnokształcącego o edukacji wojskowej reprezentowali naszą szkołę podczas obchodów Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą w Bazylice konkatedralnej Matki Bożej Królowej Polski w Stalowej Woli.

 

Następnie zgromadzeni na uroczystości wzięli udział w uroczystym przemarszu ulicami ks. Jerzego Popiełuszki i 1-go Sierpnia na Plac Józefa Piłsudskiego pod Miejskim Domem Kultury gdzie miały miejsce przemowy włodarzy miasta oraz odbyły się oficjalne uroczystości wojskowe, Apel Pamięci i Salwa Honorowa. Naszą szkołę reprezentowali w poczcie sztandarowym uczniowie: Adrian Tonderys, Piotr Liskowicz i Jakub Hanejko, a opiekę nad nimi sprawowała p. Barbara Tworek.

 

Obchody Święta Wojska Polskiego Obchody Święta Wojska Polskiego Obchody Święta Wojska Polskiego Obchody Święta Wojska Polskiego


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest