nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Obóz Grupy Filmowej Tadek

22.09.2016 Administrator

Uczniowie biorący udział w pracach Grupy Filmowej Tadek w dniach 7-10 września 2016 uczestniczyli w obozie edukacyjnym w Bezmiechowie Górnej. W trakcie, którego zgromadzony został materiał do kolejnych odcinków serii „Siłownia Umysłu” prowadzonego na kanale YouTube GF Tadek. Dodatkowo w trakcie warsztatów wymyślono i zrealizowano pierwszy odcinek nowego formatu o podtytule „Krótki trening„, dzięki czemu nasi uczniowie będą publikować dwa filmy miesięcznie.

 

Ekipa GF Tadek w trakcie wyjazdu zlokalizowała swoje plany zdjęciowe m.in:

– na szybowisku w Bezmiechowej Górnej,
– w ruinach Zamku Sobień,
– przy Kamieniu Leskim,
– w bazie Lotniczego Pogotowia Ratunkowego w Sanoku.

 

­Uczniowie wzięli również udział w warsztatach filmowych, w ramach których omówiono:

– obsługę Adobe Premiere CS6,
– wykorzystanie technologii GreenScreen,
– montaż filmów na podstawie kinowych hitów takich jak: „Mad Max”, „Szybcy i wściekli 7” i wielu innych,
– wykorzystanie filtrów kolorów w wielkich produkcjach kinowych,
– pracę kamery przy użyciu kranu, steadicamu, etc.
– obróbkę dźwięku,
– zastosowanie popfiltrów.

­

 

Podczas wyjazdu uczniowie uczestniczyli w spotkaniach z ratownikami medycznymi Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, pracownikami informacji turystycznej w Lesku, a także obsługą naziemną i pilotami szybowców.

 

­Podczas obozu udało się zarejestrować ponad 160 GB plików video i audio, poszerzyć wiedzę uczniów z różnych dziedzin, zwiększyć umiejętności pracy zespołowej, a także uczestnicy mogli zdobyć doświadczenie w kierowaniu zespołami ludzkimi, będąc szefami zespołów zadaniowych. Pomimo presji czasu z jaką nasi uczniowie musieli się zmierzyć podczas nagrywania odcinków, wywiązali się oni ze swojego zadania wzorowo, a w zespole panowała radosna i przyjacielska atmosfera, która utrzymywała się również dzięki wspólnym posiłkom oraz spędzaniu wolnego czasu na grupowych grach i zabawach pobudzających kreatywność i integrujących grupę.

 

­Efekty wyjazdu będzie można ocenić w każdą drugą środę miesiąca oraz każdy czwarty poniedziałek miesiąca, zaczynając od 21 i 26 września, ponieważ zgodnie z tym harmonogramem każdego miesiąca będą publikowane nowe produkcje Grupy Filmowej Tadek.

 

­Opiekę nad uczniami w trakcie wyjazdu pełnili ? mgr Piotr Burszta i mgr inż. Mateusz Małys.

 

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest