nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ogólnopolski Konkurs Geograficzny GEOPLANETA

11.03.2019 Andrzej Kułakowski

Komitet organizacyjny „Ogólnopolskiego Konkursu Geograficznego Geoplaneta” uprzejmie informuje o wynikach tegorocznej edycji Konkursu. Konkurs jest przeprowadzany przy współpracy merytorycznej z Wydziałem Geografii Uniwersytetu Warszawskiego przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie.

 

Ideą Konkursu GEOPLANETA jest

 

– poszerzenie wśród młodzieży wiedzy o geografii Polski i świata
– rozwijanie wśród młodzieży pasji do zwiedzania, podróżowania i odkrywania różnorodnych miejsc i zakątków Polski i świata
– aktywizacja miłośników ojczystej przyrody poprzez prezentowanie i honorowanie ich osiągnięć

 

Młodzież naszej szkoły od lat uczestniczy w kolejnych edycjach konkursu i osiąga liczne ogólnopolskie sukcesy.

 

Z przyjemnością informuję, że w tym roku Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr. 2 został laureatem krajowym, uzyskując III miejsce w „Ogólnopolskim Konkursie Geoplaneta”.

 

Laureatem w kategorii test został Piotr Naróg, uczeń klasy IV TL.

 

Wyróżnienia otrzymało 12 uczniów: Wiktoria Sztuka, Maksym Jakubowski, Kamil Szóstka, Kacper Głowacki, Krzysztof Mierzyński, Adrian Pałka, Kacper Ulawski, Mariusz Sokołowski, Dawid Kaczor, Wiktor Plewik, Gabriel Środa oraz Wojtek Grzybowski.

 

W kategorii praca indywidualna wyróżnienia otrzymało trzech uczniów:  Martyna Derylak, Dawid Szkutnik oraz Mateusz Pawłowski.

 

Dziękuję za udział w tegorocznej edycji konkursu i mam głębokie przekonanie, że został osiągnięty podstawowy cel: upowszechnianie wśród młodzieży wiedzy z zakresu geografii Polski i świata. Mam nadzieję, że wyniki uzyskane przez wyróżniających się uczestników konkursu będą zachętą do kontynuowania i rozwijania swoich zainteresowań i pasji.

 

W imieniu całej szkoły serdecznie gratuluję i życzę dalszych sukcesów.

 

Szkolny Organizator Konkursu

 

Anna Nowak

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest