nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny

02.04.2019 Andrzej Kułakowski

Dnia 27 marca 2019 r uczniowie naszej szkoły w składzie Dawid Pydo, Kamil Bernaś oraz Wiktor Grzesik z klasy 3 TP wzięli udział w Ogólnopolskim Młodzieżowym Turnieju Motoryzacyjnym na szczeblu powiatowym. Turniej był organizowany przez Powiatową Komendę Policji w Stalowej Woli, Automobil Klub stalowowolski oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Tarnobrzegu.

 

Uczniowie musieli wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego, rozstrzygnąć sytuacje pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu w mało spotykanych sytuacjach zobrazowanej na ilustracji oraz rozwiązać test z historii motoryzacji. Ostatecznie nasi uczniowie zajęli drugie miejsce.
Opieka i przygotowanie uczniów Mirosław Wasyl.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest