nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Olimpiada budowlana ? ,,Buduj z Pasją?

18.03.2019 Jakub Bożek

Dnia 14.03.2019 r uczniowie naszej szkoły Grzegorz Kuraś i Jakub Strużyński z klasy 3 TTBG brali udział w etapie regionalnym olimpiady budowlanej ?Buduj z Pasją?, który odbył się w Sandomierzu.

 

Była to  ósma edycja konkursu .Przeznaczona jest dla uczniów klas zasadniczej szkoły zawodowej kształcącej w zawodach budowlanych oraz dla uczniów technikum o specjalności budowlanej. Olimpiada przeprowadzana jest w trzech etapach: szkolnym, regionalnym i ogólnopolskim. Do eliminacji regionalnych zgłaszana jest jedna 2-osobowa drużyna reprezentująca daną szkołę. Do rywalizacji przystąpiło jedenaście ekip z placówek zawodowych trzech województw: małopolskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego. Były to dwuosobowe zespoły z Krakowa, Limanowej, Stalowej Woli, Tarnobrzega, Jarosławia, Busaka-Zdroju, Staszowa, Rzeszowa, Brzeska, Olkusza i Sandomierza, które walczyły o awans do etapu ogólnokrajowego.

 

Rywalizację rozpoczął test teoretyczny z wiedzy budowlanej, technologii i materiałoznawstwa. Kolejnym polem rywalizacji było zadanie praktyczne. W tym roku uczniowie konkurowali w kwalifikacji B.18, są to prace murarskie i tynkarskie.

 

Olimpiada regionalna odbyła się pod patronatem Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, w ramach Krajowej Federacji Edukacji Zawodowej i Kultury Fizycznej ?Budowlani?.

 

Nasza szkoła zajęła 7 miejsce. Do olimpiady przygotowywali uczniów nauczyciele: Renata Bis i Bogdan Serafin. Serdecznie gratulujemy.

Opracowała: R. BisKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest