nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Osiągnięcia i sukcesy uczniów naszej szkoły roku szk. 2012/2013

28.06.2013 Andrzej Kułakowski

Olimpiady

 1.      Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna – etap szkolny, zorganizowana przez Wyższą Szkołę Logistyki w Poznaniu.
Uczestnicy z  klasy IV TL: Małgorzata Nieradka, Ewelina Trzak, Marlena Zarębska, Kamil Ferlejko, Bartosz Kwietniewski, Patryk Cholewa, Dawid Stelmach.

 Opiekunowie: Anna Haliniak, Magdalena Waśko

2.       XXXVII Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych – blok tematyczny: ochrona i inżynieria środowiska eliminacje 
           okręgowe.

Uczestniczyło w nich 28 uczniów klasy III oraz IV Technikum w zawodzie technik inżynierii środowiska i melioracji. Najwyższe wyniki uzyskali uczniowie klas 3TSI: Michał Gąsiorek, Kamil Kłopot i Patryk Wiśniewski i oni zakwalifikowali się do etapu okręgowego.

W eliminacjach okręgowych najwyższe miejsce – 6  zajęła Magdalena Foltarz

 Opiekunowie: Małgorzata Terlecka, Artur Wróblewski, Marian Herok

 3.        VIII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości – etap szkolny

Udział wzięło18 uczniów z klas 1AW, 1TB1, 3TSI, 4TL, 4TB2 i 4TBS.

Najwyższe wyniki uzyskali następujący uczniowie, zajmując odpowiednio miejsca:  – Aleksander Urban, klasa 3TSI – I miejsce;
Małgorzata Nieradka, klasa 4TL – II miejsce; Grzegorz Mazur, klasa 4TB2 – III miejsce; Ewelina Trzak, klasa 4TL – IV miejsce

 Opiekun: Małgorzata Terlecka

 4.     XXVI Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

Uczestniczyło w nich 23 uczniów klasy III oraz IV Technikum. Do etapu okręgowego zakwalifikowali się:  Bąk Karol kl. IV TB2, Członka Paweł k. IV TB2, Rak Rafał kl. IV TB2, Siembida Grzegorz kl. III TB, Konefał Tomasz kl. III TB, Wolak Tomasz kl. IV TB1.  Do etapu centralnego zakwalifikował się Wolak Tomasz i otrzymał tytuł uczestnika.

 Opiekunowie: Urszula Adacha, Jadwiga Socha

5.   Eliminacje okręgowe XVII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności  

Michał Butryn, klasa 1TB2 – 6 miejsce w eliminacjach okręgowych; Anna Brak, klasa IIIAW – 9 miejsce w eliminacjach okręgowych

  Opiekun: Elżbieta Podgórska-Makieła

6.  VIII edycja olimpiady przedsiębiorczości – eliminacje szkolne

I miejsce – Aleksander Urban klasa 3TI, II miejsce;  Małgorzata Nieradka  klasa 4TL, III  miejsce; Grzegorz Urban  klasa 12 TB1

 Opiekun: Małgorzata  Terlecka

7.  Zawody I stopnia XXVI Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej

Uczestnicy: Małgorzata Nieradka 4TL, Ewelina Trzak 4TL, Krzysztof Sudoł 3TL, Dariusz Pieróg 1TIO

Opiekun: Małgorzata  Terlecka

 8.    XI Misyjna Olimpiada Znajomości Afryki – geografia, historia, społeczeństwo…

Tytuł finalisty ogólnopolskiego zdobył Bogdan Bednarz kl. IIITSI; uczestnicy etapu wojewódzkiego: Joanna Kusiowska 
kl.   IIAW, Jagoda Wierzbicka kl. IAW, Bartosz Butryn kl. IIITB

9.    XXIII Olimpiada Teologii Katolickiej – Święci Apostołowie Piotr i Paweł – urząd i charyzmaty w  Kościele

Uczestnicy etapu wojewódzkiego: Joanna Dymowska  kl. 2AW, Krystian Butkowski kl. 1AW, Adrian Dołkowski kl. 3TB

Opiekunowie: Renata Pachacz, Bogusław Łój

 Konkursy ogólnopolskie:

  1.   Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny „Ekoplaneta „

Wyróżnienie – Michał Butryn klasa 1TB2

Opiekun: Anna Nowak

  2.   Ogólnopolski Konkurs Geograficzny „Geoplaneta”

Wyróżnienie – Henryk Puzio klasa 2 TSI

Opiekun: Anna Nowak

  3.   Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „EUREKA” – Warszawa 2013

Najlepszy wynik: Henryk Puzio  klasa II TSI ( nagroda książkowa oraz dyplom wyróżnienia)

Dyplomy wyróżnienia otrzymali również uczniowie:Bogusz Ślusarczyk  klasa II TB, Michał Butryn  klasa  ITB2, Weronika Wójcik  klasa  ITB2, Weronika Gąsiorek  klasa IIAW, Kacper Kordyka  klasa II TBO, Paulina Choroszy  klasa  IITBO

Opiekun: Krystyna Sroczyńska

  4.   XVII Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Biblijnej „Od wiary Abrahama do wiary Kościoła”

 Uczestnicy etapu diecezjalnego: Monika Tofilska kl.3BW,Dawid Puzio kl. 3BW, Krzysztof Myszka kl. 2AW, Justyna Hajduk kl. 2TL, Aneta Nowakowska kl. 2TL, Agnieszka Frącz kl. 2Tl

 Opiekunowie: Renata Pachacz, Bogusław Łój

 5.   LVIII Ogólnopolski Konkurs Recytatorski – eliminacje powiatowe

 Laureat – Weronika Tomczyk  klasa III TBO wraz z zespołem VERNI w składzie: Weronika Wójcik  I TB2, Molawka Jakub  I TB2, Sobiło Maciej  I TB1

 6.      Rejonowy etap LVIII Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego (kategoria: turniej poezji śpiewanej)

 Laureat – Weronika Tomczyk  klasa III TBO  wraz z zespołem VERNI w składzie:  Weronika Wójcik  I TB2, Molawka Jakub  I TB2, Sobiło Maciej  I TB1

  Opiekun: Małgorzata Chojnacka – Szempruch

7.    Konkurs Logistyki – zorganizowany przez Wyższą Szkołę Logistyki w Gliwicach

Uczestnicy: Aneta Nowakowska kl. 2TL, Ewelina Trzak kl. 4 TL

Opiekunowie: Anna Haliniak, Magdalena Waśko

8. Piąty Ogólnopolski Sprawdzian „Rozumiem to, co czytam. Czytam to, co rozumiem”   organizowany pod patronatem Polskiej Akademii Nauk.

Uczestnicy: 227 uczniów

Koordynator szkolny: Magdalena Jakubik.

 Opiekunowie: Małgorzata Grzesik, Małgorzata Chojnacka- Szempruch, Anna Blacha, Aneta Łój,    Maria Ścipień

 

Konkursy wojewódzkie

1. Wojewódzki Konkurs Wiedzy Technicznej

Uczeń klasy IITSI Henryk Puzio zakwalifikował się do etapu okręgowego. Z etapu okręgowego zakwalifikował się do etapu centralnego ( uczestnik)

 Opiekun: Artur Wróblewski

2.      Finał Wojewódzkiego Konkursu „Budownictwo – moja przyszłość”

Drużynowo: II miejsce – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Stalowej Woli-

Indywidualnie : I miejsce – Rafał Rak z klasy IV TB2; V miejsce – Marcin Moskal z klasy III TB; VI miejsce – Marcin Skrzat z klasy III TB

Opiekun: Urszula Godawska

3.       Wojewódzki Konkurs Kolędy i Pastorałki Obcojęzycznej w Kolbuszowej

 Udział uczennicy Weroniki Tomczyk

 Opiekunowie: Magdalena Piróg, Andrzej Kułakowski

4.     Wojewódzki Konkurs Origami

 I miejsce Krystian Butkowski kl.1AW; II miejsce Adrian Pyz kl. 1AW; III miejsce Kamil Urbanik kl. 1TD

 Opiekun: Małgorzata Jaklińska

 5.       X Wojewódzki Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

Wyróżnienie: Weronika Tomczyk  klasa III TBO wraz z zespołem VERNI w składzie: Weronika Wójcik  I TB2, Molawka Jakub  I TB2, Sobiło Maciej  I TB1

 Opiekun: Małgorzata Chojnacka – Szempruch

 

Konkursy powiatowe

  1.   X Powiatowy Konkurs „Skutecznie szukam Pracy”

II miejsce – Maciej Sobiło klasa 1TB1,  III miejsce  Anna Oczak klasa 1AW, uczestnik Mateusz Adamski klasa 1TL

 Opiekun – Małgorzata Terlecka

  2.   Powiatowy konkurs „Kolędowanie po niemiecku”  

Weronika Tomczyk, kl. III TBO – I miejsce

Opiekunowie: Magdalena Piróg, Andrzej Kułakowski

 3.        XIV Powiatowy Przegląd Zespołów Szkolnych „O Gęsie Pióro”

 Laureat – Weronika Tomczyk  klasa III TBO wraz z zespołem VERNI w składzie: Weronika Wójcik  I TB2, Molawka Jakub  I TB2, Sobiło Maciej  I TB1

 Opiekun: Małgorzata Chojnacka –Szempruch

 

Konkursy międzyszkolne

   1.   Konkurs „Marketplace live”-  w ramach projektu „Być przedsiębiorczym – nauka przez praktykę”

  I miejsce zajął zespół w składzie: Michał Miśkiewicz, Marcin Madej oraz Kacper Dominek kl 113

   Opiekun: Małgorzata Terlecka

   2.   Finał VI Międzyszkolnego Konkursu Wiedzy o Prawach Konsumenta pt. „Konsument w podróży”

Uczestnicy: Paweł Janiec klasa 1TB1, Dariusz Błądek klasa 3TL, Jacek Koguc klasa 1AW, Dawid Serewa 1 TB1 – III miejsce

Opiekun – Małgorzata Terlecka

  3.   Konkurs „Godziny przy piórze” XII edycja konkursu poetyckiego z cyklu „Moja mała ojczyzna”

Uczestnicy: Karolina Grzybowska kl.2TBO, Sabina Pałka kl. 2TBO, Karolina Karaś kl. 2TBO,Kinga Konopelska kl. 2AW

Opiekunowie: Anna Blacha, Aneta Łój, Małgorzata Chojnacka-Szempruch

 

Konkursy szkolne

 1.    I szkolny konkurs wiedzy konsumenckiej

I miejsce Dawid Serewa klasa 1TB1, II miejsce Magdalena Foltarz klasa IV TIO, III Dariusz Błądek klasa 3 TL

Opiekun: Małgorzata Terlecka

2.   Szkolny konkurs na najładniejszy wieniec adwentowy

Klasa 2 TB2 zajęła I miejsce.

Opiekunowie: Andrzej Kułakowski, Barbara Adach, Magdalena Piróg.

3.    Szkolny Konkurs Wiedzy o Tadeuszu Kościuszce

I miejsce  Michał Butryn kl. ITB2

Opiekunowie: Anna Kielar, Iwona Szewc

 4.    Szkolny Konkurs Języka Niemieckiego „Einfach Deutsch”

I miejsce Karolina Górska kl. 1AW

Opiekun: Andrzej Kułakowski

  5.   Konkurs w języku angielskim „Dzień z mojego pamiętnika”

Uczestnicy: Kamila Serafin kl. 3 TL, Dominika Sudoł kl. 3BW

Opiekun: Barbara Tworek

 

Turnieje

 1.      XVII edycja Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”

Do etapu okręgowego zakwalifikowali się uczniowie w następujących zawodach:

–  murarz: Piotr Baran, Kamil Góreczny

– malarz – tapeciarz: Daniel Rodziewicz, Piotr Piechota

– posadzkarz: Maciej Surdyka, Sylwester Smalisz

– stolarz: Kamil Czerwonka, Grzegorz Czajka

– monter instalacji i urządzeń sanitarnych: Marcin Solnica, Kamil Śnios, Paweł Stefaniak

 Opiekunowie: Malarz – Renata Bis; posadzkarz – Tamara Stadnik; murarz – Urszula Godawska; stolarz – Agnieszka Grzywacz; Monter inst. i urządzeń san. – Anna Mróz

 2. I Podkarpacki Turniej Glazurników Szkół Budowlanych

II miejsce zajęli  uczniowie ZSZ w zawodzie technolog robót wykończeniowych w budownictwie : Piotr Piechota i Przemysław Burdzy z klasy 3-2, a Bartosz Butryn z kl. III TB  indywidualnie – IV miejsce.

Opiekunowie: Agnieszka Grzywacz, Jacek Bożek

 Obozy szkoleniowe

  1.   Obóz  Euro Week – Szkoła Liderów

Zorganizowany przez Europejskie Forum Młodzieży w Bystrzycy Kłodzkiej w terminie 11 -15.01.2013 r. Uczniowie kl. 4TBS: Zięba Martin, Skoczylas Mateusz , Krawiec Marcin uczestniczyli w warsztatach interaktywnych prowadzonych w języku angielskim razem z uczestnikami  Austrii, Chin, Indonezji, Turcji, Serbii, Estonii i Kolumbii. Cel obozu: włączenie się w życie demokratycznych społeczeństw Europy i świata.

Opiekun: Jan Muniak

                                                                                                                  Opracowała  Anna Jurkiewicz

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest