nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Olimpiady i konkursy

Osiągnięcia naszych uczniów w olimpiadach, konkursach i turniejach zawodowych

27.12.2013 Jakub Bożek

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

w latach 2006-2013

 

  1. I.                   XX Edycja OWiUB- rok szkolny 2006/2007

W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie  uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki :

– Bartosz Trela                       – 15 miejsce

– Sebastian Pyrc                     – 17 miejsce

– Łukasz Potocki                     – 28 miejsce

– Paulina Oczak                      – 33 miejsce

– Bartłomiej Sołek                  – 33 miejsce

Szkoła uzyskała 5 miejsce w okręgu.

 

  1. II.                 XXI Edycja OWiUB- rok szkolny 2007/2008

W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie  uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki :

– Bartłomiej Sołek                  –   7 miejsce

– Sebastian Pyrc                     – 13 miejsce

– Paulina Oczak                      – 23 miejsce

– Tomasz Drąg                                  – 36 miejsce

– Marcin Sender                    – 42 miejsce

Szkoła uzyskała 5 miejsce w okręgu

 

Bartłomiej Sołek uzyskał dyplom uczestnika zawodów na szczeblu centralnym.

 

  1. III.              XXII Edycja OWiUB- rok szkolny 2008/2009

W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie  uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki :

– Paweł Partyka                      –   2 miejsce

– Katarzyna Bednarz                           –  3 miejsce

– Marcin Sender                     –   5 miejsce

– Tomasz Drozd                      –   9 miejsce

– Paweł Krawiec                     – 35 miejsce

Szkoła uzyskała 1 miejsce w okręgu.

 

W etapie centralnym w Wodzisławiu Śląskim uczniowie naszej

 szkoły uzyskali tytuły:

Paweł Partyka                    –   finalista

– Katarzyna Bednarz                –   laureat

– Marcin Sender                     –   laureat

 

  1. IV.              XXIII Edycja OWiUB- rok szkolny 2009/2010

 W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie  uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki :

 

– Paweł Partyka             –   1 miejsce

– Katarzyna Bednarz       –   3 miejsce

– Rafał Pięciak                          

– Paweł Krawiec           

– Wojciech Kruk                    

– Artur Wydra                 

Szkoła uzyskała 1 miejsce w okręgu.

 

       W etapie centralnym w Ostrołęce uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły:

            – Paweł Partyka                    –   finalista

            – Katarzyna Bednarz              –   laureat

 

 

  1. V.                XXIV Edycja OWiUB- rok szkolny 2010/2011

W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie  uczniowie naszej szkoły osiągnęli następujące wyniki :

           – Wojciech Kruk

            – Monika Oleksak

            – Damian Jaskot

            – Sławomir Baran

            – Artur Wydra

            – Jakub Czernecki

           Szkoła uzyskała 1 miejsce w okręgu.

 

  1.  2.    W etapie centralnym w Augustowie uczeń  naszej szkoły uzyskał tytuł:

              – Sławomir Baran – laureat

 

  1. VI.              XXV Edycja OWiUB- rok szkolny 2011/2012

1. W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie udział brali osiągnąwszy następujące wyniki uczniowie:

– Damian Jaskot    –  1  miejsce

– Sławomir Baran   -2   miejsce

– Mateusz Frączek

– Karol Bąk

– Paweł Członka

-Tomasz Wolak                          

Szkoła uzyskała 1 miejsce w okręgu.

 

      2.  W etapie centralnym w Ostrołęce uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły:

            Damian Jaskot  – laureat

            Sławomir Baran – laureat

                         

 

  1. VII.           XXVI Edycja OWiUB- rok szkolny 2012/2013

 

1.  W eliminacjach okręgowych w Rzeszowie udział brali osiągnąwszy następujące wyniki uczniowie:

– Karol Bąk

– Paweł Członka

– Rafał Rak

– Tomasz Wolak

– Grzegorz Siembida

– Tomasz Konefał

2. Szkoła uzyskała II miejsce w okręgu

Do zawodów centralnych zakwalifikował się Tomasz Wolak

 

 

 

 

Rok szkolny

Miejsce szkoły w eliminacjach okręgowych w Rzeszowie

Eliminacje centralne

2006/2007

V

 

2007/2008

V

Dyplom uczestnika

2008/2009

I

2 laureatów

1 finalista

2009/2010

I

1 laureat

1 finalista

2010/2011

I

1 laureat

2011/2012

I

2 laureatów

2012/2013

II

1Dyplom uczestnika

razem

 

laureatów

finalistów

 

 

 

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

w latach 2011-2013

 

  1. I.                   XXXVI Edycja OWiUR  – blok tematyczny: ochrona i inżynieria środowiska – rok szkolny 2011/2012.

  2. W eliminacjach okręgowych w Warszawie udział brali osiągnąwszy następujące wyniki uczniowie:

– Adam Jarosz              –        1 miejsce

– Dariusz Budziński     –         5 miejsce

– Marcin Drzymała     –          7 miejsce

Szkoła uzyskała 3 miejsce w okręgu.

 

 

 

       2.  W etapie centralnym w Miętnym uczniowie naszej szkoły uzyskali tytuły:

              – Dariusz Budziński  –  finalista

              – Adam Jarosz           – laureat

 

 

  1. II.                 XXXVII Edycja OWiUR  – blok tematyczny: ochrona i inżynieria środowiska – rok szkolny 2012/2013.

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny

Miejsce szkoły w eliminacjach okręgowych

 

Eliminacje centralne

2011/2012

III

1 laureat

1 finalista

2012/2013

 

 

Razem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TURNIEJ BUDOWLANY „ ZŁOTA KIELNIA”

w latach 2006 – 2013

 

  1. I.                   XXXVI Edycja Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia”- rok szkolny 2006/2007.

 

  1.  Eliminacje okręgowe – 2 uczniów w zawodzie murarz i 2 w zawodzie posadzkarz

             Uczeń który zakwalifikował się do eliminacji centralnych to Bieleń Robert – murarz.

       2.   Eliminacje centralne:

 Bieleń Robert zajął VI miejsce w Finale Centralnym XXXVI Edycji Turnieju                                          Budowlanego „ Złota Kielnia” w zawodzie murarz.

 

 

  1. II.                  XXXVII Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2007/2008.

 

  1. Eliminacje okręgowe: 2 uczniów w zawodzie murarz i 2 uczniów w zawodzie monter

instalacji i urządzeń sanitarnych.                                                                                                                               

             Uczeń który zakwalifikował się do eliminacji centralnych: Tłusty Mateusz – murarz.

  1.  Eliminacje centralne:

Tłusty Mateusz zajął VI miejsce w Finale Centralnym XXXVII Edycji Turnieju              Budowlanego „ Złota Kielnia” w zawodzie murarz.

 

  1. III.                XXXVIII Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2008/2009.

 

  1.  Eliminacje okręgowe:

2 uczniów w zawodzie murarz, 2 w zawodzie malarz-tapeciarz , 2 w zawodzie             posadzkarz oraz 2 w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Do eliminacji centralnych zakwalifikowali się: Delekta Krzysztof – malarz-tapeciarz,    Wójcik Damian – posadzkarz.

  1.  Eliminacje centralne:

Wójcik Damian zajął I miejsce w Finale Centralnym XXXVIII Edycji Turnieju  Budowlanego „ Złota Kielnia” w zawodzie posadzkarz.

Delekta Krzysztof zajął III miejsce w Finale Centralnym XXXVIII Edycji Turnieju  Budowlanego „ Złota Kielnia” w zawodzie malarz-tapeciarz.

 

 

 

 

 

  1. IV.                XXXIX Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2009/2010

 

  1. Eliminacje okręgowe:

Po 2 uczniów w zawodach: murarz, stolarz, posadzkarz, malarz-tapeciarz i monter instalacji i urządzeń sanitarnych

  1. Eliminacje centralne:

Tomasz Sabat zajął III miejsce w Finale Centralnym XXXIX Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w zawodzie monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Marcin Puzio zajął IV miejsce w Finale Centralnym XXXIX Edycji Turnieju Budowlanego „Złota Kielnia” w zawodzie stolarz

 

  1. V.                 XL Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2010/2011

 

  1. Eliminacje okręgowe:

Po 2 uczniów w zawodach: murarz, stolarz, posadzkarz, malarz-tapeciarz i monter instalacji i urządzeń sanitarnych

  1. Eliminacje centralne:

Rafał  Delekta  zajął II miejsce w Finale Centralnym XL Edycji Turnieju Budowlanego   „Złota Kielnia” w zawodzie malarz.

Dodatkowo zdobył tytuł „Praktyk Roku”, czyli uzyskał najlepszy wynik z części praktycznej turnieju, spośród wszystkich uczestników we wszystkich zawodach eliminacji centralnych.

 

  1. VI.               XLI Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2011/2012

 

  1. Eliminacje okręgowe:

Po 2 uczniów w zawodach: murarz, posadzkarz, malarz-tapeciarz i monter instalacji i urządzeń sanitarnych

  1. Eliminacje centralne:

Adam Molawka  zajął III miejsce w Finale Centralnym XLI Edycji Turnieju Budowlanego   „Złota Kielnia” w zawodzie malarz.

 

 

  1. VII.             XLII Edycja Turnieju Budowlanego „ Złota Kielnia” – rok szkolny 2012/2013

 

  1. Eliminacje okręgowe:

Po 2 uczniów w zawodach: murarz, posadzkarz, malarz-tapeciarz i monter instalacji i urządzeń sanitarnych

  1. Eliminacje centralne:

Żaden z uczniów biorących udział w eliminacjach okręgowych nie zakwalifikował się do eliminacji centralnych. Dwóm uczniom zabrakło kilku punktów do przejścia do następnego etapu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny

Miejsce w eliminacjach centralnych

zawód

2006/2007

VI – finalista

murarz

2007/2008

VI – finalista

murarz

2008/2009

I – laureat

III – laureat

posadzkarz

malarz – tapeciarz

2009/2010

III – laureat

 

IV – finalista

monter instalacji i urządzeń sanitarnych

stolarz

2010/2011

II – laureat

NAJLEPSZY PRAKTYK – otrzymał  puchar Prezesa Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Edukacji Budowlanej i Kultury Fizycznej

malarz – tapeciarz

2011/2012

III – laureat

malarz – tapeciarz

2012/2013

 

 

 

 

 

 

 

 



Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest