nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Pierwszaki na survivalu

04.10.2013 Administrator

W dniach 27-29 września 2013 uczniowie klasy I LO o edukacji wojskowej zmierzyli się z przygodą, biorąc udział w wyprawie survivalowej. Kierownikiem wyprawy był sensei D. Bańka, a opiekunami p. I. Szałaj, M. Wasyl i B. Łój. Osiemdziesięciokilometrowy odcinek, który musieli pokonać młodzi kadeci, to trasa Pysznica – Porytowe Wzgórze.

  26 uczestników wyprawy stanęło przed najróżniejszymi wyzwaniami pokonując rzeki, łąki, lasy i pola, nocując w stodołach, pustostanach i gospodarstwach rolnych. Nie było im straszne ani zimno, ani padający deszcz. Pomimo trudności trasy nie ukończył tylko jeden uczestnik wyprawy. Wszyscy wrócili zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest