nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Piknik Floriański

23.06.2016 Administrator

19 czerwca przy parafii św. Floriana w Stalowej Woli, odbył się coroczny Floriański Piknik zorganizowany przez ks. Wiesława Marszałka. Kolejny już raz wzięli w nim udział nasi uczniowie – i to nie w charakterze widzów, lecz aktorów. Wystawili oni autorskie przedstawienie opracowane przez p. Renatę Pachacz, pt. „Bóg – Honor – Ojczyzna”, które mieliśmy już okazję oglądać przy okazji Festiwalu „Eutrapelia”. Spotkało się ono z ciepłym przyjęciem licznie przybyłych mieszkańców Stalowej Woli i nagrodzone zostało gromkimi brawami.

 

Sam piknik przebiegał w bardzo przyjaznej atmosferze, nie brakowało atrakcji zarówno dla ciała jak i dla ducha. Było radośnie, patriotycznie i religijnie. W ten sposób kontynuujemy naszą współpracę i zaangażowanie w życie parafii św. Floriana, na terenie której położona jest nasza szkoła.

 

Katecheci

 

no images were foundKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest