nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Plan lekcji w dniu 30.03.2017 (czwartek) ulegnie zmianie

28.03.2017 Administrator

Szanowni Uczniowie;
w dniu 30 marca 2017 roku (czwartek) odbędzie się Szkolny Dzień Zawodowca 2017.

 

W tym dniu zajęcia odbywać się będą wg poniższych planów:

 

1. DLA KLAS 1, 2, 3 TECHNIKUM ORAZ WSZYSTKICH KLAS ZSZ

2. DLA KLAS 4 TECHNIKUM

3. DLA WSZYSTKICH KLAS LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO

 

Po zakończeniu prelekcji zapraszamy wszystkich Uczniów na teren boiska do piłki nożnej, gdzie rozegrany zostanie mecz finałowy turnieju organizowanego w ramach Szkolnego Dnia Zawodowca 2017 oraz mecz zwycięskiej drużyny z zespołem nauczycieli.

 

Obecność w tym dniu jest obowiązkowa, a konsekwencje z nieobecności w tym dniu zostaną wyciągnięte zgodnie z ustaleniami podjętymi na zebraniu Zespołu Nauczycieli Przedmiotów Zawodowych z dnia 13.02.2017r.

 

Prosimy również o to, abyście wykazali się adekwatną do sytuacji kulturą osobistą, przez co wyrazili szacunek względem przybyłych w tym dniu do szkoły zaproszonych Gości.

 

Mamy nadzieję, że ta inna niż zwykle forma nauki przyniesie Wam wiele radości i nowych pozytywnych doświadczeń oraz wiedzy.

 

Nauczyciele Przedmiotów ZawodowychKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest