Zastępstwa w dniu 2017-09-27 środa
Lucyna Dul
lekcja opis zastępca uwagi podpis
2 1 AW - podstawy przedsiębiorczości og, 217 Justyna Czech    
4 2 TEC - podstawy przedsiębiorczości og, 217 Magdalena Jakubik    
         
Krzysztof Momot
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 TD(2) - Uczniowie przychodzą później      
2 2 TD(2) - Uczniowie przychodzą później      
3 4 TD(1) - zajęcia sportowe-piłka nożna, Artur Jarem    
4 4 TD(1) - zajęcia sportowe-piłka nożna, Iwona Szewc    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
1 Gim Paweł Wtorek    
3 Gim1 Katarzyna Grabowska    
4 Gim Artur Jarem    
         
Ewa Nowak
lekcja opis zastępca uwagi podpis
3 2 TP(1) - jezyk niemiecki w eksploatacji portów i terminali, 305 Monika Fil    
4 1 TL2(2) - język niemiecki, 305 Monika Fil    
5 4 TLE(2) - język niemiecki, 317 Dominika Jonaszek - Pędlowska    
6 4 TSC - język niemiecki, 217 Dominika Jonaszek - Pędlowska    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
3 2PB Monika Fil    
         
Małgorzata Olejarz
lekcja opis zastępca uwagi podpis
5 3 TGO(2) - wychowanie fizyczne, sgM Katarzyna Grabowska    
6 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, S Katarzyna Grabowska    
7 2 TEC(2) - wychowanie fizyczne, S Tomasz Tetla    
8 2 TEC(2) - wychowanie fizyczne, S Tomasz Tetla    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
6 Gim Jacek Paź    
8 Gim Dariusz Bańka    
         
Bogdan Serafin
lekcja opis zastępca uwagi podpis
1 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Stanisław Fil    
2 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Stanisław Fil    
3 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Stanisław Fil    
4 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Łukasz Sondej    
5 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Łukasz Sondej    
6 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Łukasz Sondej    
7 2 TBG(2) - Roboty murarskie i tynkarskie , A2 Łukasz Sondej    
         
Rafał Sroczyński
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 AW(2) - wychowanie fizyczne, sgD2 Beata Szwedo    
5 3 Z2(1) - wychowanie fizyczne, sgD2 Paweł Wtorek    
6 3 Z2(1) - wychowanie fizyczne, sgD2 Paweł Wtorek    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 Gim Łukasz Rzeszutko    
         
Natasza Szponar Grabowska
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 wychowanie fizyczne - wychowanie fizyczne, sgD1 Grzegorz Świeca    
5 2 TP(2) - wychowanie fizyczne, sgD1 Waldemar Kazanecki    
         
Mirosław Wasyl
lekcja opis zastępca uwagi podpis
4 1 B2(2) - wychowanie fizyczne, T Urszula Godawska    
5 1 B2(2) - wychowanie fizyczne, Krystian Lebioda    
6 4 TLE(1) - wychowanie fizyczne, sgM Krystian Lebioda    
dyżury
po lekcji miejsce zastępca uwagi podpis
5 Gim1 Tomasz Tetla    
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN