nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Półfinał Wojewódzki – Aerobik Licealiada

15.04.2012 Administrator

 
Półfinał Wojewódzki – Aerobik Licealiada odbył się w Łańcucie 23 marca 2012 roku. Nasza szkoła poraz pierwszy wzięła udział w tych zawodach. Dziewczęta dzielnie walczyły i pokazały się z jak najlepszej strony. Poziom zawodów był bardzo wysoki. Skład zespołu tanecznego: Anna Wdowiak, Natalia Burdzy, Klaudia Pater, Dominika Tymofejewicz, Joanna Kobylarz i Dominika Kania Opiekun grupy: mgr Natasza Szponar-Grabowska.
 
 


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest