nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Pokaz i szkolenie Ceresit

03.02.2014 Jakub Bożek

Dnia 04.02.2014 o godzinie 10:00 w naszej szkole odbędzie się szkolenie poprzedzone prezentacją, które zapewni nam uzupełnienie naszej  wiedzy teoretycznej, jak i umiejętności manualnych.  Szkolenie zorganizowane przez Firmę  ?Henkel-Ceresit?  będzie dotyczyło nowoczesnych rozwiązań w systemach ociepleń budynków.

Wszystkich zainteresowanych gorąco zapraszamy!!!Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest