nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Aerobiku

30.04.2013 Andrzej Kułakowski

W dniu 09.04.2013r. zespół tańca sportowego „Revolution” pojechał na Półfinał Wojewódzkiej Licealiady w Aerobiku, który odbył sie w Rzeszowie. Zespół w składzie: Sylwia Piekut, Paulina Mroczek, Joanna Kobylarz, Karolina Tur, Kasia Kargol oraz Klaudia Chmielowska, zajął 5 miejsce i zakwalifikował się do Finału Wojewódzkiego, który odbędzie się w Krośnie w dniu 19.04.2013r. Choreografia i opieka nad zespołem: mgr Natasza Szponar-Grabowska.

DSCF1065           DSCF1023           DSCF1068Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest