nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Powiatowa Licealiada Dziewcząt w Koszykówce

03.05.2009 Administrator

 

Pomimo ambitnej postawy przegrały dwa pojedynki i zajęły V miejsce. Oto skład naszej drużyny: Aneta Baran IIIC,  Ilona Denysiuk IIIE,  Żaneta Marut IIIC,  Beata Czerwonka ITBI,  Karolina Moskal ITBI,  Urszula Powęzka IIITBO,  Katarzyna Granat IIITBO,  Daria Powęzka IA, Monika Stelmach ITO,  Ilona Lufniarz IITO, Dorota Łosek IITO, Honorata Puzio IITO.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest