nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

„Poznaj swoje prawa w pracy”

18.03.2019 Jakub Bożek

5 marca w Rzeszowie odbył się finał wojewódzki konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy” organizowanego przez Państwową Inspekcję Pracy.

 

Naszą szkołę reprezentowały Natalia Wołowiec i Paulina Krysiak z klasy 2 TL1. Konkurs związany jest z popularyzowaniem wiedzy z zakresu prawa pracy i bezpieczeństwa i higieny pracy. Niestety w tym roku nie udało nam się awansować do etapu centralnego, mimo ogromnej wiedzy i wysokich wyników punktowych naszych reprezentantek.

Uczennice, wkładając dużo pracy, przez ponad miesiąc przygotowywały się do konkursu pod czujnym okiem p. Jakuba Bożka, p. Barbary Dzikowskiej i p. Daniela Zielińskiego.

 

Opiekę na uczestniczkami w trakcie finału sprawował p. Daniel Zieliński.

 

Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłorocznej edycji.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest