nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Praktyki w Hiszpanii – Spotkanie organizacyjne

19.02.2020 Jakub Bożek

W poniedziałek 24 lutego 2020 roku o godzinie 16:00 w auli szkoły odbędzie się spotkanie organizacyjne dla rodziców i  uczniów zakwalifikowanych do udziału w praktykach zagranicznych w ramach projektu Zespołu Szkół Nr 2 im. Tadeusza Kościuszki w Stalowej Woli realizującego projekt pt. „Nasza szansa to praktyki

o numerze 2019-1-PL01-KA102-063354 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach  Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego
z Europejskiego Funduszu Społecznego.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest