nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Pedagog i psycholog

Program Pomoc Państwa w zakresie dożywiania

06.09.2016 Administrator

W ramach programu „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” mogą Państwo ubiegać się w swojej miejscowości o pomoc z przeznaczeniem na dożywianie dzieci. Pomoc na powyższy cel jest przyznawana przez Ośrodek Pomocy Społecznej w formie kanapek. W przypadku podjęcia decyzji o skorzystaniu z powyższej formy pomocy należy złożyć wniosek wraz z następującymi dokumentami w Ośrodku Pomocy Społecznej w swojej miejscowości:

 

– zaświadczenie o zarobkach (netto z miesiąca poprzedzającego dzień złożenia wniosku),
– odcinek renty lub emerytury,
– zaświadczenie z PUP,
– w przypadku prowadzenia własnej działalności zaświadczenie z Urzędu Skarbowego,
– decyzja o przyznaniu dodatku mieszkaniowego,
– decyzja o przyznaniu świadczenia rodzinnego,
– odcinek potwierdzający wysokość alimentów.

 

Kontakt dla osób ze Stalowej Woli – MOPS (015) 842-50-97

 

Sylwia Pacholec
pedagog szkolnyKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest