nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Projekt „Ciekawa lekcja”

24.01.2018 Andrzej Kułakowski

W dniu 18.01.2018 r. w ramach przedmiotu działalność gospodarcza, uczniowie klas 2TEC, 3TGO i 3Z13 pod opieką naucz. Małgorzaty Terleckiej wzięli udział w zajęciach pt.  „Jak prosty pomysł może się przerodzić w ciekawy biznes?” poprowadzonych przez  dr Joanną Podgórską, pracownika akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. 

 

Ich celem było zwrócenie uwagi na znaczenie pomysłów, pasji i zainteresowań oraz pracowitości w osiąganiu sukcesu w biznesie. Warto przy tej okazji wspomnieć, że zajęcia tego typu odbywają  w naszej szkole już od czterech lat, a jest to efekt współpracy z  WSIiZ w ramach projektu pod nazwą „Ciekawa lekcja”.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest