nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Projekt edukacyjny BAKCYL

03.01.2019 Jakub Bożek

W dniach 5, 12 i 19 grudnia 2018 roku uczniowie klas 1TP, 2TPG, 2TL1 i 2TL2 pod opieką p. Justyny Czech, wzięli udział w trzech lekcjach z cyklu projektu BAKCYL. W ramach przedmiotu Podstawy przedsiębiorczości, lekcje przeprowadziła Kierownik Zespołu Promocji i Marketingu Nadsańskiego Banku Spółdzielczego, p. Dorota Serafin.

 
 
 
 

Projekt Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży, BAKCYL to przedsięwzięcie przygotowane przez Warszawski Instytut Bankowości. Jego celem głównym jest edukacja finansowa dzieci i młodzieży. To współdziałanie różnych podmiotów takich jak banki  i szkoły na rzecz wzbogacenia wiedzy finansowej młodego pokolenia Polaków.

 

Dzięki tej inicjatywie, uczniowie naszej szkoły wzbogacili  swoją wiedzę z zakresu praktycznych zagadnień finansowych. Lekcje zostały przeprowadzone przez bankowca – praktyka, który podzielił się swoim doświadczeniem i wiedzą w formie prezentacji. Wzbogaciły program nauczania o ciekawe, interaktywne działania edukacyjne, m.in. wykład interaktywny, którego głównym celem jest kształtowanie dobrych nawyków w zarządzaniu finansami.  Tematyka lekcji  w ciekawy sposób dostarczyła uczniom wiedzy o świecie codziennych finansów i jego bezpieczeństwie, tak aby w niedalekiej przyszłości, potrafili korzystać z szerokiego wachlarza odpowiednich usług finansowych.

 

Opracowanie:    Justyna Czech

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest