nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Projekt edukacyjny ,,Kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość”

21.06.2017 andkul

W dniu 9 czerwca 2017 roku w Rzeszowie uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w konferencji organizowanej przez Wydział Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego pod hasłem „Kreatywność, innowacyjność, przedsiębiorczość – edukacyjny meeting z Wydziałem Ekonomii”. Projekt realizowany był wspólnie z Narodowym Bankiem Polskim. Podczas konferencji rozstrzygnięty został drugi etap konkursu „Moja wizja innowacyjnego biznesu”.

 

Naszą szkołę reprezentowali: Patrycja Powęska z klasy 1 TP oraz Bartłomiej Pieróg z klasy 2TL, a ich opiekunem merytorycznym była p. Justyna Czech.

 

W konkursie wzięło udział dwudziestu uczestników, a nasi reprezentanci znaleźli się w pierwszej dziesiątce najwyżej ocenionych finalistów. Patrycja Powęska zajęła piąte miejsce, natomiast Bartłomiej Pieróg szóste. Byli oni jednocześnie prelegentami, którzy zaprezentowali swoje prace przed jury i gośćmi konferencji. W skład komisji, przysłuchującej się nowatorskim pomysłom z dziedziny ekonomii i działalności gospodarczej, weszli eksperci i nauczyciele akademiccy: dr Lidia Kaliszczak, dr Katarzyna Szara, dr Piotr Cyrek, dr Tomasz Surmacz, dr Wiesław Szopiński.

 

Konferencja miała charakter bardzo uroczysty, a przybyłych uczestników powitał Dziekan Wydziału Ekonomii, dr hab. Ryszard Kata, prof. UR. Niezwykle interesujący wykład pt. „Wywoływanie postawy twórczej” wygłosił pracownik naukowy Uniwersytetu, dr Artur Ostromęcki.

 

Finaliści otrzymali certyfikat uczestnictwa w konkursie oraz nagrody książkowe. Serdecznie gratulujemy i zapraszamy do galerii.

 

Opracowanie: Justyna Czech

 

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest