nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Projekt Edukacyjny Uczelnie Szkołom

17.11.2020 Dariusz Smolarek

W dniu 28 października 2020 roku uczniowie klasy 2Eg wzięli udział w II bloku warsztatowym w ramach projektu edukacyjnego „Uczelnie Szkołom – o finansach z Narodowym Bankiem Polskim Akademicki –  Portfel Wiedzy o Finansach”.

Projekt realizowany jest przy współpracy Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Narodowego Banku Polskiego.

 

W ramach spotkania, które odbyło się w formie on-line, nauczyciele akademiccy Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Rzeszowskiego  – mgr Magdalena Suraj, dr Małgorzata Leszczyńska oraz mgr Rafał Pitera przeprowadzili warsztaty na temat podstawowych zasad gospodarowania budżetem domowym, oszczędzania i inwestowania. Dodatkowo uczniowie wzięli udział w lekcji muzealnej on-line, przygotowanej przez Muzeum Okręgowe w Rzeszowie. Na zakończenie warsztatów został przeprowadzony konkurs, który wyłonił 3 zwycięzców.

 

Są nimi uczniowie z klasy 2Eg
1. Karina Kowalik
2. Maja Sobczyszyn
3. Elżbieta Wojtanowicz

 

Zwycięzcy wygrali kalkulatory naukowe oraz zostali zakwalifikowani do udziału w Gali Finałowej.

Opracowanie i zdjęcia:   Justyna CzechKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest