nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Puchar jest nasz…

22.03.2013 Andrzej Kułakowski

W czwartek 21 marca 2013 roku w Stalowej Woli odbyła się Powiatowa Halowa Spartakiada Młodzieży organizowana z okazji pierwszego Dnia Wiosny. Jak co roku i tym razem nie zabrakło specjalnego gościa. Była nim Otylia Jędrzejczak, mistrzyni olimpijska, mistrzyni świata i Europy w pływaniu.

Młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych powiatu stalowowolskiego rywalizowała w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Reprezentacje poszczególnych szkół, złożone z pięciu dziewcząt i pięciu chłopców, rywalizowały w takich konkurencjach jak: bieg z piłką rehabilitacyjną, strącanie kręgli, rzut piłką do kosza i innych. W zmaganiach uczestniczyli również nauczyciele i dyrektorzy szkół.

W ubiegłym roku zaskoczyliśmy wszystkich, organizując gorący doping dla zawodników. W tym roku już wszystkie szkoły stanęły na wysokości zadania, entuzjastycznie dopingując swoje drużyny. Rywalizacja odbywała się więc nie tylko na parkiecie, ale i na  trybunach.

Po zaciętej walce aż do ostatniej konkurencji, po raz drugi z rzędu zwyciężyła ,,Złota Kościuszkowska”. Drugie miejsce przypadło Centrum Edukacji Zawodowej i Zespołowi Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 im. Jana III Sobieskiego, a trzecie Liceum Ogólnokształcącemu im. KEN.

Gość specjalny spartakiady – Otylia Jędrzejczak, ogłaszając wyniki, wyraziła swoje zaskoczenie i zachwyt tak ogromnym zaangażowaniem wszystkich szkół w dopingowanie swoich drużyn.

 Liczymy na następne (trzecie z kolei) zwycięstwo naszej reprezentacji. Jeśli tak się stanie, słowa piosenki zagrzewającej drużynę kościuszkowską do walki: Puchar będzie nasz…staną się faktem.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest