nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

PO WER/Nasza szansa to praktyki

Rekrutacja uczniów do udziału w projekcie PO WER – Nasza szansa to praktyki

11.01.2020 Jakub Bożek

Ogłaszamy start rekrutacji uczniów do udziału w praktykach zagranicznych w Hiszpanii. Formularze zgłoszeniowe można będzie pobrać u koordynatorów projektu (p. Artura Wróblewskiego – sala 206 lub 312 i p. Jakuba Bożka – sala 217 lub gabinet 105) od poniedziałku 20.01.2020 roku.

Rekrutacja odbywać się będzie w dwóch turach:

– I Tura od 27 stycznia 2020 r. do 31.01.2020 – rekrutacja na praktyki dla

technika robót wykończeniowych w budownictwie,

technika budownictwa,

technika eksploatacji portów i terminali

technika logistyka

– II Tura od 14 września 2020 r do 18 września 2020 r. – rekrutacja na praktyki dla technika grafiki i poligrafii cyfrowej. 

Pozostałe informacje dostępne są w streszczeniu projektu i regulaminie rekrutacji dostępnymi w linkach poniżej.

Regulamin rekrutacji

Streszczenie projektu – Nasza szansa to praktyki

Projekt realizowany jest w ramach projektu „Nasza szansa to praktyki” o numerze 2019-1-PL01-KA102-063354 w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego” realizowanego ze środków PO WER na zasadach   Programu Erasmus+ sektor Kształcenie i szkolenia zawodowe współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest