nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Pedagog i psycholog

Szlachetna Paczka

17.12.2013 Administrator

Relacja z dostarczenia i rozpakowywania paczki przez rodzinę:

Kiedy wnieśliśmy pierwsze paczki do mieszkania pan Jacek nie bardzo wiedział jak zareagować, jednakże z trudem panował nad emocjami jak zdał sobie sprawę z ilości przygotowanych prezentów dla jego rodziny. Członkowie rodziny cieszyli się z każdej rzeczy, którą otrzymali. Ciężko zapomnieć słowa Kasi na widok prezentów, że to jest paczka radości. Na widok butów długo powtarzała słowa „ale fajne”. Mała Agatka nie mogła uwierzyć, że dostała zabawki, o które prosiła tatę w sklepie, była bardzo zawstydzona i nie wiedziała jak zareagować. Sprawiała wrażenie, że nie może uwierzyć, że te zabawki faktycznie są dla niej. Pan Jacek ucieszył się, gdy zobaczył zapas materiałów papierniczych i kurtkę pasującą na Kasię, gdyż ta, którą miała, była już bardzo zniszczona. Rodzina ucieszyła się również z produktów żywnościowych, które nie tylko pomogą im w zrobieniu obiadu, ale również w pieczeniu. Po odpakowaniu paczek pan Jacek powiedział nam, że wszystko to co dostali bardzo im się przyda. Bardzo wzruszającą chwilą było to jak pan Jacek stwierdził, że w końcu nie muszą martwić się o święta. To właśnie panu Jackowi najtrudniej było ukryć emocje i widać było, że z trudem opanowuje łzy.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:

Dziękuję Państwu za tak wspaniałą postawę i niezwykłe zaangażowanie w przygotowanie prezentów dla rodziny. To dzięki Wam rodzina mogła uwierzyć w to, że są ludzie, którym nie jest obojętny ich los. Widok wzruszenia i niedowierzania członków rodziny, której Państwo pomogli jest bezcenny i pozwala uwierzyć w to, że w ludziach wciąż jest pełno dobra i wrażliwości na krzywdę innych ludzi, obok której ciężko jest przejść obojętnie. Wesołych Świąt!

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:

„Dziękujemy bardzo z dary i pomoc, za okazane nam serce i dobro, a dobro wraca. Nie wiemy jak okazać wdzięczność. Pozdrawiamy i życzymy Wesołych Świąt.

 Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest