nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Witamy w nowym roku szkolnym 2013/2014

26.08.2013 Andrzej Kułakowski

Z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2013/2014 wszystkim uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Tadeusza Kościuszki życzymy miłych i ciekawych dni spędzonych w szkolnych murach, które pozwolą na rozwijanie swoich pasji i twórczych zainteresowań.
Nauczycielom i pracownikom szkoły życzymy pomyślności i wytrwałości w działaniu. Niech rok szkolny 2013/2014 będzie czasem realizacji wszystkich zamierzeń, satysfakcji zawodowej i osobistej. Dyrekcja SzkołyKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest