nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Archiwum

Rzeszowski Salon Maturzystów Perspektywy 2008

21.04.2009 Administrator

 Maturzyści mogli  zapoznać się z problematyką związaną z zasadami przeprowadzenia egzaminów maturalnych w roku 2009 oraz z obowiązującymi na rok akademicki 2009/2010 zasadami przyjęć na I rok studiów.

 Był to równocześnie Dzień Otwarty Politechniki Rzeszowskiej. Uczniowie zwiedzali budynki i laboratoria Wydziałów: Chemii, Zarządzania i Marketingu oraz Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Rzeszowskiej. Była to także okazja do odbycia rozmów z dziekanami, wykładowcami i studentami tej uczelni.

W imprezie uczestniczyli uczniowie klas: III?A, III?E, IVTS , IVTB2 pod opieką nauczycieli: E. Łuszczak, B. Piróg, R. Bis, T. Stadnik.

 przygot. B. DzikowskaKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest