nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Strona Główna

Salon Maturzystów Perspektywy 2010

29.09.2010 Administrator

24 września uczniowie klas: IV TS, IV TB1, IV TB2, IV TB3 i IIIA, pod opieką Doroty Ciby, Marzeny Błońskiej-Zając, Magdaleny Piróg, Artura Fratyna i kierownika wycieczki Agnieszki Grzywacz, wzięli udział w programie merytorycznym, przygotowanym przez OKE w Krakowie, który poświęcony był przygotowaniem do matury 2011 z języka polskiego, języków obcych i matematyki.

 

 

     
     
     

Podczas Salonu uczniowie naszej szkoły zapoznali się z ofertą  najważniejszych uczelni z regionu ? Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukaszewicza, Uniwersytetu Rzeszowskiego, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. ks. Bronisława Markiewicza w Jarosławiu, Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Krośnie. O absolwentów podkarpackich szkół ponadgimnazjalnych starali się także uniwersytety z Krakowa, Lublina, Łodzi, Kielc i Warszawy.

Przygot. A.GrzywaczKlub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest