nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image nivo slider image

Samorząd Uczniowski

Samorząd Uczniowski w roku szkolnym 2016/2017

12.04.2017 Andrzej Kułakowski

DSC_0126
PRZEWODNICZĄCA
Olga Myśliwiec
klasa IV TEC

 

DSC_0193 DSC_0125 DSC_0145 DSC_0203
Z-CA PRZEW.
Tomasz Surdyka
klasa IV
CZŁONEK
Natalia Brzozowska
klasa III TSC
CZŁONEK
Karolina Bis
klasa I AW
CZŁONEK
Tomasz Tracz
klasa II TEC


Klub osmiu_logo
kampania_drugiezycie
ulotka promocyjna szkoły
 

ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO! ♦ ZGŁOŚ SWOJĄ KANDYDATURĘ DO NOWYCH WŁADZ SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO!


 

  CTWA I KLIMATYZACJI

lisc debu targi
jubileusz budowlanki kariera
swieto_saperów przysiega
spartakiada przysiega_stw
chrzest